Gaziantep'te kardeşlerin ortaklık kavgası cinayetle sonuçlandı

Gaziantep’te babalarından kalan dükkanı paylaşamayan 3 kardeşin kavgası cinayetle sonuçlandı.

Gaziantep'te kardeşlerin ortaklık kavgası cinayetle sonuçlandı

Olay, sabah saatlerinde Sanayi Mahallesi'nde bulunan Sebze ve Meyve Hal Kompleksi'nde meydana geldi. İddiaya göre; Mehmet Daşgın, 1,5 yıl önce kardeşi Muzaffer Daşgın ile ortak olduğu ve sonradan ayrıldığı sebze ve meyve satımı yapıldığı komisyoncuya geldi. Kardeşi Muzaffer Daşgın'dan işyerinde hakkının olduğunu söyleyerek pay isteyen ağabey Daşgın, işyerindeki 2 kardeşi ve yeğeni ile tartışmaya başladı.

Tartışmada öfkelenen Mehmet Daşgın otomobilindeki av tüfeğini alarak kardeşleri Muzaffer ve Eyüp ile yeğeni Kemal Daşgın'a doğru 4 el ateş edip kaçtı. Vücutlarına isabet eden saçmalarla yaralanan 2'si kardeş 3 kişi, çevredekilerin ihbarıyla gelen sağlık görevlileri tarafından ambulanslarla Doktor Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Acil serviste tedaviye alınan yaralılardan Muzaffer Daşgın, doktorların tüm müdahalesine karşın kurtarılamadı. Muzaffer Daşgın'ın cesedi otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Yaralılardan Eyüp ve Kemal Daşgın'ın sağlık durumlarının ise iyi olduğu belirtildi.

Olayın ardından suç aleti tüfekle kaçan Mehmet Daşğın, kısa süre sonra Şahinbey Polis Merkezi'ne giderek teslim oldu. Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından polis merkezinden alınan Mehmet Daşgın, Şehitkamil Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra sorgulanmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2017, 13:57
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.