Gaziantep'te dehşet! Yanan fabrikada ceset parçaları bulundu

Gaziantep 1. Organize Sanayi Bölgesi'ndeki (OSB) iplik fabrikasında çıkan yangında kaybolan iş adamına ait olduğu değerlendirilen ceset parçaları ve bir telefon bulundu.

Gaziantep'te dehşet! Yanan fabrikada ceset parçaları bulundu
banner150

Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Daire Başkanlığı Köpek Eğitim Merkezi  Şubesine bağlı "Endy" ve "Obert" adlı kadavra arama köpekleri yanan fabrikanın  enkazında yaklaşık 5 saat arama yaptı.
 
Gaziantep Narkotik Şube Müdürlüğünce de desteklenen aramalarda fabrika sahibi iş adamı Tuncay Kara'ya ait olduğu değerlendirilen ceset parçalarına ve bir cep  telefonuna ulaşıldı.
 
Gaziantep İtfaiye Daire Başkanı Cafer Yılmaz, AA muhabirine yaptığı  açıklamada, emniyet yetkililerinin olay yerindeki çalışmasını tamamladığını  söyledi.
 
Tuncay Kara'ya ait olduğu değerlendirilen bazı ceset parçaları  bulunduğunu ifade eden Yılmaz, "Emniyet yetkililerimiz Kara'ya ceset ve doku  parçaları buldu. Bunun yanında ayrınca Kara'ya ait olduğunu değerlendirilen cep  telefonuna da ulaşıldı. Yangınla ilgili diğer çalışmalar titizlikle devam  ediyor." diye konuştu.
 
Gaziantep 1. OSB'de bir iplik fabrikasının deposunda, pamuk ve elyaf  malzemelerinin bulunduğu bölümde 3 gün önce akşam saatlerinde çıkan yangının  ihbar edilmesi üzerine bölgeye itfaiye ekipleri sevk edilmişti.
 
Yangın yaklaşık 15 saat süren çalışmayla söndürülmüş, dumandan  etkilenen 4 itfaiye eri ile 3 işçi kentteki bazı hastanelere kaldırılmıştı.  Yangın sırasında içeriye girdiği belirtilen fabrika sahibi Tuncay Kara'dan haber  alınamaması üzerine arama çalışması başlatılmıştı.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2017, 16:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.