Gaziantep'te 2 yaşındaki çocuğun acı sonu! 150 kilo ağırlığındaki mangal...

Gaziantep'te pikniğe giden Bulur ailesi baba Ejder Bulur'un kömürü tutuşturmak için hazırlık yaptığı sırada 2 yaşındaki çocukları Ahmet Bulur'un üzerine yaklaşık 150 kilo ağırlığındaki mangal devrildi. Ağır yaralanan çocuk 5 gün sonra hastanede hayatını kaybetti.

Gaziantep'te 2 yaşındaki çocuğun acı sonu! 150 kilo ağırlığındaki mangal...

Gaziantep'in Oğuzeli ilçesinde yaşayan Ejder ve Selma Bulur çiftçi, 16 Haziran Pazar günü 3 çocukları ile birlikte kebap yapmak için Karpuzatan mevkiinde bulunan piknik alanına gitti. Baba Ejder Bulur'un kömürü tutuşturmak için hazırlık yaptığı yaklaşık 150 kilo ağırlığındaki mangal çocukların üzerine devrildi. Mangalın altında kalan 2 yaşındaki Ahmet Ejder, piknik alanında bulunan diğer vatandaşların da yardımıyla mangalın altından çıkarılarak Oğuzeli Devlet Hastanesine götürüldü. İlk müdahalesinin ardından Gaziantep kent merkezindeki bir özel hastaneye götürülen çocuk, kafasından aldığı darbe sonucu yoğun bakımda 5 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti. Gaziantep Adli Tıp Kurumuna götürülen çocuğun cenazesi, otopsinin ardından ailesine teslim edildi. Cenaze Yeşilkent Mezarlığı'nda öğle namazının ardından defnedildi.

 

KAYNAK: İHA

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.