Facia gibi olay! iki genç feci şekilde can verdi...

Diyarbakır’da, yokuş yukarı çıkamayan bisikletli iki gencin tutunmuş oldukları TIR sonları oldu. TIR’ın ani manevra yapmasından dolayı aracın altında kalan iki genç, feci şekilde can verdi.

Facia gibi olay! iki genç feci şekilde can verdi...
banner150

Diyarbakır’da, yokuş yukarı çıkamayan bisikletli iki gencin tutundukları TIR sonları oldu. TIR’ın manevra yapması nedeniyle aracın altında kalan iki genç, feci şekilde can verdi.

Edinilen bilgilere göre olay, Diyarbakır eski Mardin yolu üzerinde yaşandı. Bisikletleri ile yokuş yukarı çıkmaya çalışan 17 yaşlarındaki iki genç, yorulmamak için yanlarından geçen TIR’ın arkasına tutundu. Bir süre ilerlemelerinin ardından TIR manevra aldı. Arkasındaki gençleri fark etmeyen tır şoförü, manevra alması nedeniyle dengelerini kaybedip sürüklenen gençleri bisikletleri ile birlikte ezdi. Ses üzerine aracını durduran şoför, aşağı indiğinde gördüğü manzara karşısında şok geçirdi.

Çevreden geçenlerin haber vermesi ile olay yerine çok sayıda sağlık ve güvenlik ekibi sevk edildi. Sağlık görevlileri, olay yerine geldiklerinde iki gencin de hayatını kaybettiğini belirledi.

Araç trafiğinin durdurulduğu bölgeye gelen savcının yaptığı incelemenin ardından cenazeler, ambulanslarla Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Cesetlerin kaldırılmasının ardından yol temizleme aracı, yerdeki kanları temizledi. Caddenin üzerine bisikletin parçaları savrulurken, olayla ilgili inceleme başlatıldı.

KAYNAK: İHA

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2018, 09:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.