Evinden böyle aldılar! Tek isteği var

Hatay'da 37 yaşında 180 kiloya ulaşan 2 çocuk annesi Altın, fazla kilolarından kurtulabilmesi Hatay İl Sağlık Müdürlüğü'nce tedavi altına alındı

Evinden böyle aldılar! Tek isteği var
banner150

Hatay İl Sağlık Müdürlüğü yetkililerince evinden ambulansla alınan Fidan Altın (37), Hatay Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

'GEZMEK DOLAŞMAK İSTİYORUM'
Aşırı kilolarından kaynaklı şeker, kolesterol ve kalp rahatsızlığı bulunan Fidan Altın, bir an önce tedavi olarak fazla kilolarından ve diğer rahatsızlıklarından kurtulmak istediğini söyledi. Altın, "En kısa zamanda eski sağlığıma kavuşmak istiyorum. Hayata tekrar iki elle sarılmak, kapının önüne çıkabilmek, gezmek, dolaşmak istiyorum. Doktorlarımız bana yardımcı olsunlar, beni zayıflatıp yürütsünler başka bir şey istemiyorum" dedi.


Fidan Altın'ın endokrin, genel cerrahi, kardiyoloji, psikiyatri ve dahiliye uzmanlarınca gerekli tetkiklerinin yapıldığı, sonuçlarla birlikte plan doğrultusunda tedavisine başlanacağı öğrenildi.

KAYNAK: DHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.