Elindeki bıçakla sokak ortasında dehşet saçtı

Adana’da bir kişi, sokak ortasında elindeki bıçakla kendi vücuduna zarar vererek yanına hiç kimseyi yaklaştırmadı. Polis ekipleri 2 saatlik çabalar sonucunda şahsı ikna ederek elindeki bıçağı aldı.

Elindeki bıçakla sokak ortasında dehşet saçtı
banner150

Olay, Yüreğir ilçesi Dervişler Mahallesi 2479 Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre, ailesiyle bir süredir sorunlar yaşayan ve bunalıma giren D.B. (29), ailesiyle tartıştıktan sonra eline aldığı ekmek bıçağıyla evinin içinde kendisine zarar vermeye başladı. 

Daha sonra yakınlarının polisi araması üzerine, mahalleye çıkan D.B. sokak ortasında kendisine zarar vermeye devam etti.
 
Öfkeli şahıs, mahallenin ortasından elinden bıçağı almak isteyen vatandaşlara saldırırken, kendisini ikna etmek isteyen polis ekiplerine de saldırdı. 

Olay yerine takviye olarak 8 polis ekibi sevk edildi. Polislerin 2 saat süren ikna çalışmasının sonunda elindeki bıçağı bırakan şahıs hastaneye kaldırıldı.
 
Öte yandan, mahalle sakinlerinin polislerin arkasından elindeki bıçakla kendini kesmeye çalışan şahsı film izler gibi izlemesi dikkat çekti.

 

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2017, 08:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.