Denetimli serbestlikte çalıştırılan 8 personele barınakta temizlik görevi verildi

Adalet Bakanlığı Denetimli Serbestlik Daire Başkanlığı tarafından başlatılan ve Kilis’te, Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi" kapsamında bir etkinlik düzenlendi.

Denetimli serbestlikte çalıştırılan 8 personele barınakta temizlik görevi verildi
banner150

Adalet Bakanlığı Denetimli Serbestlik Daire Başkanlığı tarafından başlatılan ''Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi'' çerçevesinde yükümlüler, Kilis'te hayvan barınağını onarıp, çevre temizliği yaptı. 8 yükümlü tarafından gerçekleştirilen onarım ve temizlik faaliyetine katılıyor. Denetimli serbestlik ve temiz çevre projesi kapsamında, Kilis İl Vali Yardımcısı Ömer Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Serdar Durmuş, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Tohumcu ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Hakan Başaklıgil’in katılımları İle düzenlenen programda denetimli serbestlikte çalıştırılan 8 personele Kilis Belediyesi hayvan barınağında temizlik görevi verilerek çalışmaları sağlandı. Protokol üyeleri, hayvan barınağında incelemelerde bulundu.

KAYNAK: İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.