Aydın'da öfkeli koca dehşeti! Eşinin boğazına bıçak dayadı

Antalya'da H.Ç. (29), boşanma aşamasında olduğu F.Ç.'nin (28) boğazına, mezarlık önünde tartışırken, bıçak dayadı. H.Ç.'nin elinden bıçağı alan polis, F.Ç.'yi de kurtardı.

Antalya'da yaşayan Hüseyin Ç. (29), boşanmak üzere olduğu eşi Feride Ç. (28) ile bir mezarlık önünde tartışmaya başladı. Tartışma sırasında eşinin boğazına bıçak dayanan adam, ihbar üzerine olay yerine gelen polis tarafından gözaltına alındı.

TARTIŞMA ALEVLENDİ
Saat 11.00 sıralarında Muratpaşa ilçesine bağlı Yüksekalan Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı üzerinde yer alan, Andızlı Mezarlık girişinde; ayrılma aşamasında olan Hüseyin Ç. ve Feride Ç. mezarlık girişinde konuşmaya başladı.

Konuşma bir süre sonra tartışmaya dönünce Hüseyin Ç. yanında taşıdığı bıçağı çekip, eşinin boğazına dayadı. Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye, polis ekipleri sevk edildi. Polisin uyarılarına rağmen Hüseyin Ç., eşinin boğazına dayadığı bıçağı çekmedi.

''AYLARDIR NE ÇEKİYORUM, BİLEN VAR MI?''
Muratpaşa Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Hüseyin Ç'nin anlık dalgınlığından faydalanarak, elinden bıçağı aldı. Feride Ç. de kocasının elinden kurtarıldı. Gözaltına alınan Hüseyin Ç. polislere "Yine bir şey yapmayacaktım. Bıçak sadece elimdeydi. Hep ben mi suçluyum? Ben aylardır ne çekiyorum, bilen var mı?" dedi. Polisler tarafından kurtarılan Feride Ç. de sağlık kontrolünün ardından polis merkezine götürüldü.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2020, 14:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
cank
cank - 1 yıl Önce

polis neyi bekliyor affedersiniz? illah kadını bıcaklamasını mı ? sıkacaksın abi ayağına

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.