Alkollü bir adam önce evini yaktı, sonra poz verdi

Adana'da alkollü olduğu öne sürülen 35 yaşındaki Mesut S., kapıda asılı olan eski eşinin fotoğrafını ateşe verince, evi yaktı. Yangın söndürme çalışmaları sırasında ise gazetecilere poz verdi

Alkollü bir adam önce evini yaktı, sonra poz verdi

Merkez Yüreğir ilçesi Dadaloğlu Mahallesi 2620 Sokak'ta iki katlı bir evin alt katında yaşayan Mesut S., iddiaya göre bir süre alkol aldı. Saat 03.30 sıralarında Mesut S., kapıda, asılı olan eski eşinin çerçeveli fotoğrafını ateşe verdi. Bu sırada kapı tutuştu. Alevleri söndürmekte başarılı olamayan Mesut S., üst katta yaşayan annesi ve kardeşini de alarak dışarı çıktı. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen iki itfaiye ekibi, alt katı saran yangını diğer evlere sıçramadan söndürdü.

POZ VERDİ

Karşı komşunun evinin önünde oturan Mesut S.'nin annesi ve komşuları, itfaiye erlerinin söndürme çalışmasını korku dolu gözlerle izledi. Yangında evin alt katı oturulamaz hale geldi. Mesut S. ise Yangın söndürme çalışmaları sırasında ise gazetecilere poz verdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2018, 09:31
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.