Adana'da güvercine uyuşturucu yerleştirmişler

Adana’da emniyet güçleri uyuşturucu satıcılarına baskın yaptı.B ir evin damında da arama yapıldı. Ekipler, güvercin dolu kafesten kuşkulandı. Kapısı kitli olan kümes, çekiçle kırıldı. Buradaki güvercinlerden birinin üzerine kese yapıştırıldığı anlaşıldı.

Adana'da güvercine uyuşturucu yerleştirmişler

Takvim Gazetesi'nden Mevlüt Yüksel'in haberine göre, Uyuşturucu tacirleri 'Bu kadarına da pes' dedirtti! İlginç kare Adana'da çekildi. İddialara göre emniyet güçleri uyuşturucu ticareti yapanları takibe aldı. Operasyon için dün düğmeye basıldı. Birçok adrese eş zamanlı baskın yapıldı. Adeta her taşın altını kaldırdı. Aramadık tek bir nokta bırakmadı. Bir evin damında da arama yapıldı. Ekipler, güvercin dolu kafesten kuşkulandı. Kapısı kitli olan kümes, çekiçle kırıldı. Buradaki güvercinlerden birinin üzerine kese yapıştırıldığı anlaşıldı. Kesenin içerisinde yaklaşık bir avuç uyuşturucu hap çıktı. Gördükleri manzara karşısında şoka giren ekipler dondu kaldı. Daha sonra diğer kuşlara yapıştırılan keselerde yerlerinden çıkarıldı. Toplanan zehirli madde imha edildi.

'KUVEYT'TE DE BÖYLE' 
Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, kuşlar sayesinde kimlere uyuşturucu gönderildiği henüz saptanamadı. Emniyetten yapılan açıklamada "Bu yöntemin aynısı Kuveyt'te de kullanılıyormuş. Adana ve Hatay'da çalışmalarımızı yoğunlaştırdık" ifadeleri kullanıldı. Öte yandan incelemeye alınan uyuşturucu haplarının 'Extacy' olduğu anlaşıldı..

Güvercinlere yapıştırılan keseler, dikkat çekmemesi için kuşların tüyleriyle aynı renge boyandı. Güvercinlere yapıştırılan keseden bir avuç uyuşturucu çıktı.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2017, 10:54
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.