Adana'da eşi tarafından terk edilince kendini yaktı

Adana'da kendisini terk eden eşi babasının evine gelerek üzerine benzin döküp kendini yakan kişi, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Adana'da eşi tarafından terk edilince kendini yaktı
banner150

Olay, 24 Haziran'da merkez Yüreğir İlçesi Yavuzlar Mahallesi'nde meydana geldi. Zafer Y., iddiaya göre 10 yıllık eşi S.Y.yi bir süre önce dövdü. S.Y. de bunun üzerine eşinden boşanmaya karar verip babasının evine gitti. Pişman olan Zafer Y. eşi ile bir çok kez konuşup ikna etmeye çalıştı ancak başarılı olamadı. 

Bunun üzerine kayınpederinin evinin önüne giden Zafer Y. eşi ile barışma  teklifini yineledi. S.Y.'nin yine barışma teklifini kabul etmemesi üzerine Zafer Y., yanında getirdiği şişedeki benzini üzerine döküp ateşe verdi. Olayı gören vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verirken Zafer Y.'nin üzerine su döküp söndürmeye çalıştı. 

Vatandaşlar alevleri söndürürken vücudunda ağır yanıklar oluşan Zafer Y., Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. 

Zafer Y.'nin durumunun ağır olduğu belirtilirken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2017, 17:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.