Adana'da kağıt toplayıcısı çocuk yaşam mücadelesini kaybetti!

Adana Yüreğir'de narenciye posası altında kalarak ağır yaralanan atık kağıt toplayıcısı çocuk Halil Yeloğlu (15), tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Adana'da kağıt toplayıcısı çocuk yaşam mücadelesini kaybetti!
banner150

Geçen hafta Adana Yüreğir'de meydana gelen olayda, meyve suyu fabrikasından çıkan narenciye ürünlerinin posasını taşıyan Selahattin M.'nin kullandığı kamyon, yükünü tarlaya dökerken plastik kasaları almak isteyen atık kağıt toplayıcısı 15 yaşındaki Halil Yeloğlu narenciye posalarının altında kaldı.

HAYATA DÖNDÜRÜLMÜŞTÜ

Tarım işçileri ve Cankur ekiplerinin çalışması sonucu Halil Yeloğlu, yarım saat sonra posaların altından çıkarıldı. Posaların altında nefessiz kalan Halil Yeloğlu, sağlık ekibinin müdahalesiyle hayata döndürülerek önce bir özel hastaneye sonra da Adana Şehir Hastanesi'ne götürülerek tedavi altına alındı. Yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındıktan 6 gün sonra yaşam mücadelesini kaybeden Halil Yeloğlu'nun cenazesi, otopsi yapıldıktan sonra ailesi tarafından toprağa verildi.
 

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2018, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.