15 yaşındaki genç kız yürekleri ağza getirdi!

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde intihar etmek için köprüye çıkan 15 yaşındaki kız çevrede bulunanların yetişmesiyle atlayamadan son anda kurtarıldı. İsminin M.E. olduğu öğrenilen kız çocuğu çevredekilere, “Beni kim tuttu, niye tutuyorsunuz beni abi” diye dakikalarca ağlayarak sitem etti. 

15 yaşındaki genç kız yürekleri ağza getirdi!

Olay, Osmaniye Kadirli ilçesine bağlı Cemalpaşa Mahallesi Cemalpaşa Köprüsünde yaşandı. M.E. adlı 15 yaşındaki kız çocuğu intihar etmek için köprü korkuluklarına çıkarak kendini aşağı doğru sarkıttı. Yaklaşık 20 metre yüksekteki köprüden salınan M.E.’yi görenler kız çocuğunu ikna etmeye çalıştı. Bu arada olay yerindeki vatandaşlar M.E.’nin bir anlık dalgınlığından faydalanıp korkuluklardan yukarı çekmeyi başardı.

Polis ve itfaiye ekiplerinin olay yerine gelmesiyle M.E. sakinleştirilerek ambulansa bindirildi. Vatandaşların kurtardığı M.E. ise olay yerinde ağlayarak ''Beni kim kurtardı. Kim beni tuttu, niye tutuyorsunuz abi'' diyerek çevrede bulunanlara tepki gösterdi.
Olay yerine çağrılan ambulansla Kadirli Devlet Hastanesine götürülen M.E., sağlık kontrolünden geçirildi.

KAYNAK: İHA

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2019, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.