Bingöl'den Bitlis'e giden Cougar tipi askeri helikopter kaza kırımına uğradı. Korkunç kazada Korgeneral Osman Erbaş ile birlikte 11 kahraman askerimiz şehit düştü. Şehit olan Komutanımız Korgeneral Osman Erbaş'ın yeni Kara Kuvvetleri Komutanı olması bekleniyordu. Bilgiyi gazeteci Barış Yarkadaş paylaştı.

CHP 26. Dönem Milletvekili ve Gazeteci Barış Yarkadaş, Bitlis'te helikopter kazasında şehit olan Korgeneral Osman Erbaş hakkında edindiği bir bilgiyi TV 100 ekranlarında anlattı.

TV 100'de Ahu Özyurt'un sunduğu Sağlı Sollu programada gazeteciler Gürkan Hacır, Barış Yarkadaş, Hadi Özışık ve Metin Özkan gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Antalya'da baz istasyonuna çıkan şahıs 30 saat sonra gazlı içecek ile ikna edildi Antalya'da baz istasyonuna çıkan şahıs 30 saat sonra gazlı içecek ile ikna edildi

Gazeteci Yarkadaş, Bitlis'in Tatvan İlçesi'nde düşen askeri helikopterde şehit olan 8’inci Kolordu Komutanımız Korgeneral Osman Erbaş'la ilgili çarpıcı bir bilgi paylaştı.

Yarkadaş, "Az önce kendisini tanıyan bir arkadaşımızla konuştum, korgeneralimiz eğer rahmetli olmasaydı Kara Kuvvetleri Komutanı olması bekleniyormuş bu yaz atamalarında" dedi.