Göreve geldiği günden bugüne kadar tek bir kurdele bile kesmeyen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'e tepkiler çığ oldu. Haberin detayları...

Seçim öncesinde çeşitli sözler veren Hayrettin Güngör'ün bir iddiası da 'Sırmalı köy yolunu' yapmaktı. AK Parti'li Güngör diğer vaatleri gibi bu köy yolu için adım bile atmadı.

AK Partili Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Hayrettin Güngör'ün iş bilmezliğinin faturasını Kahramanmaraş halkı ödüyor. 

Devlet, Kahramanmaraş'ta o hastaneyi yapamadı! Devlet, Kahramanmaraş'ta o hastaneyi yapamadı!

Kahramanmaraş'ın Göksun İlçesi'ne bağlı Sırmalı Mahallesi'nde her seçim öncesi söz verilen ve ancak yerine getirilmeyen o yol için vatandaşlar tepkilerini dile getirmeye devam ediyor.

"YAT YAT NEREYE KADAR?"
CHP Genel Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Twitter hesabından Hayrettin Güngör'ü eleştirerek şunları söyledi:

"Kahramanmaraş Göksun ilçemizin Sırmalı köy yolu her seçim dönemi verilen sözlere rağmen yıllardır yapılmıyor. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı artık birazcık sokağa çıksa da çalışsa. Yat yat nereye kadar. Köy halkı isyanını, sitemini, çaresizliğini video çekerek iletiyor."