Bir Peri Masalı 1. bölüm tamamı buradan izleyebilirsiniz. Televizyon ekranlarında Türkiye’nin en iyi dizilerini seyirciyle buluşturan FOX TV'de yepyeni bir dizi izleyicilere 'merhaba' diyor. Yeni dizi Bir Peri Masalı, ilk bölümü ile FOX TV'deydi. Henüz ilk bölümünde izleyenleri ekranlara kilitledi. İlginç hikayenin anlatıldığı ilk bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, kanalmaras.com'dan izleyebilirler. Bir Peri Masalı 1. bölüm tamamı tek para izle!

Dizi severler, FOX TV ekranlarında yepyeni bir dizi ile buluştu. Uzun süredir konuşulan ve heyecanla beklenen yeni dizi Bir Peri Masalı, 28 Eylül 2022 Çarşamba akşamı FOX TV ekranlarında seyirciye 'merhaba' dedi. Daha 1'inci bölümünde izleyenleri ekranlara kilitleyen Bir Peri Masalı dizisinin sona ermesi ile birlikte, dizinin ilk bölümünde neler yaşandığı merak konusu oldu. Bir çanta dolusu para ile değişen kaderlerin ve büyük hayat sınavlarının başarıyla işlendiği yapımla ilgili bilgileri haberimizde derledik.

BİR PERİ MASALI 1. BÖLÜM İZLE

Fenerbahçe - Rennes canlı izle Exxen şifresiz Selçuk Sports Justin Tv canlı maç izle Taraftarium24 JestYayın Fenerbahçe - Rennes canlı izle Exxen şifresiz Selçuk Sports Justin Tv canlı maç izle Taraftarium24 JestYayın

28 Eylül Çarşamba günü ilk bölümüyle ekrana gelen, yapımcılığını MEDYAPIM'ın üstlendiği, başrollerini Alina Boz, Taro Emir Tekin, Hazal Filiz Küçükköse ve Nazan Kesal paylaştığı dizide birbirinden ilginç olaylar yaşandı.. Prodüksiyon kalitesi, kostümleri ve görkemli platosu ile Türk dizi sektörünün uluslararası arenadaki amiral gemisi olmaya hazırlanan, "Bir Peri Masalı'nın muhteşem oyuncular göz dolduruyor. Haberimizin devamından FOX TV'nin iddialı dizisinin ilk bölümünü tek parça halinde izleyebilirsiniz...

BİR PERİ MASALI DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Bir Peri Masalı dizisinin oyuncu kadrosunda; Alina Boz, Taro Emir Tekin, Nazan Kesal, Mustafa Mert Koç, Hazal Filiz Küçükköse, Kadir Çermik, Baran Bölükbaşı, Okan Urun, Tülin Ece, Şener Savaş, Canan Atalay ve Müfit Kayacan gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer alıyor.

BİR PERİ MASALI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Sıradan bir hayat süren Zeynep’in doğum gününde bir çanta dolusu para bulması bütün hayatını değiştirir. Bulduğu parayı eski hayatını geride bırakıp kendine zengin bir imaj vermek için kullanmaya karar veren Zeynep, gözde bekar Onur Köksal’ı hedef alır ve hem onu hem de Köksal ailesini cezbetmeye çalışır. Fakat Zeynep, cemiyete girmenin masallarda olduğu kadar basit olmadığı gibi geçmişinden kaçmanın da kolay olmadığını görecektir.

BİR PERİ MASALI 1. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLA