Portekiz Ligi ekiplerinden Benfica, Beşiktaş ve Galatasaray'ın transferi için yoğun uğraşlar verdiği orta saha oyuncusu Gedson Fernandes hakkında kararını verdi.

Portekiz futbolunun dev takımlarından Benfica'da, Futbol Genel Direktörü Rui Pedro Braz, Gedson Fernandes için Galatasaray ve Beşiktaş'a kötü haberi verdi.

Beşiktaş listesine aldı! Görüşme gerçekleştirildi! Adam Ounas İstanbul'a geldi Beşiktaş listesine aldı! Görüşme gerçekleştirildi! Adam Ounas İstanbul'a geldi

"GEDSON BENFICA'DA KALIYOR"

Spor Kazanı programında konuk olan Braz, "Gedson için Türkiye ve diğer liglerden çok sayıda teklif aldık. Fakat ne kulüplerin ismini ne de transfer için teklif ettikleri paranın miktarını açıklayacağım. Daha da önemlisi Gedson Benfica'da kalıyor. Gitmeyecek. Bu kesin olan kararımız" diye konuştu.

"BAŞKA KULÜPLER DE DEVREYE GİRİYORMUŞ"

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Randers maçı sonrası yaptığı açıklamada, "Gedson'la ilgili Türkiye'den başka kulüpler de devreye giriyormuş; ama Gedson, Türkiye'ye gelirse, Galatasaray'da oynar. Fakat şu anda Benfica onu göndermeyi düşünmüyor" demişti.