BBP Genel Başkan Yardımcısı Kahramanmaraşlı Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu, Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan'ı ziyaret etti.

Kısa bir süre önce yapılan BBP 11. Olağan Kongresinde Genel Başkan Mustafa Destici’nin tekrar seçilmesinin ardından partinin kadrosu güçlendirilmişti. Güçlenen kadronun Ekonomiden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kahramanmaraşlı Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu olarak seçilmişti.

Yardımcıoğlu, temaslarda bulunmak üzere 5 Kasımda Kahramanmaraş'ta Medya Tanıtım toplantısının ardından bugün Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan’ı ziyaret etti.

Ziyarette kısa bir konuşma yapan Yardımcıoğlu, “Kahramanmaraş’ın öz evladıyım. Merhum Genel Başkan Muhsin Yazıcoğlu’nun izinden partime çok şey katabilmek adına göreve talip oldum. Bu görevi de kendime bir borç bilirim” dedi.

Kahramanmaraş'ta KİPAŞ kağıt fabrikasında korkutan yangın Kahramanmaraş'ta KİPAŞ kağıt fabrikasında korkutan yangın

Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan, Kanal Maraş’ın her partiye eşit mesafede olduğunu, basın ile siyasetçilerin her zaman dirsek teması olması gerektiğini belirtti.

Ziyaret fotoğraf çekimiyle son buldu.