Ankara Altındağ'da yabancı uyruklu bir şahıs patronunu öldürdü. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, geniş güvenlik önlemleri alırken, Suriyeli olduğu belirlenen şahıs da kısa süre içerisinde yakalandı. Olayın neden gerçekleştiği, şahsın sorgusundan sonra belli olacak.

Altındağ ilçesinde akşam saatlerinde korkutan bir olay meydana geldi. Elde edilen bilgiler ve iddialara göre çantacıda çalışan yabancı uyruklu bir şahıs, henüz bilinmeyen bir tartışma nedeniyle işletme sahibi Ziya İpek'i(27) öldürdü.

KALE KENARINDAKİ İŞ YERİNDE YAŞANDI
Medya Ankara'da yer alan habere göre olayın Ankara Kalesi'nin kenarındaki bir çantacıda meydana geldiği ve yabancı uyruklu şahsın patronu İpek'i silahla öldürdüğü belirlendi. Ayrıca şahsın Suriyeli olduğu iddia edildi.

ÇOK SAYIDA EKİP OLAY YERİNDE
Vefat haberini alan Ziya İpek'in yakınları, işletmenin önüne akın etti. Büyük üzüntü yaşayan İpek'in akrabaları uzun süre gözyaşı döktü. Yeni bir gerginlik yaşanmasını engellemek adına olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi.

GÖZALTINA ALINDI
Polisler, konuyla ilgili aldıkları ilk bilgilerin ardından peşine düştükleri katil zanlısı şahsı kısa sürede gözaltına aldı.Tartışmanın neden kaynaklandığı ve olayın nasıl geliştiğini belirlemek için geniş çaplı bir soruşturma başlatıldı.

Kırklareli'de vatandaş ve esnafın derdi sel oldu aktı Kırklareli'de vatandaş ve esnafın derdi sel oldu aktı

Kaynak: Medya Ankara