banner232

Baş Belası son bölüm full izle! Baş Belası 10. bölüm tek parça izle, kesintisiz! (ATV)

Her bölümü büyük bir merakla izlenen Baş Belası dizisi yeni bölümüyle ATV seyircisi karşısına çıkıyor. Dizinin bu bölümünde İpek ve Şahin'in hayatı tehlikeye girecektir. Baş Belası'nı kaçırmadan internetten izlemek isteyenler için haberimizde Baş Belası 10. bölüm full, tek parça izle |

BELASI 10. BÖLÜM CANLI İZLE
İpek ve Şahin, Şebeke'yle ilgili buldukları yeni ipucunun peşinden giderken kendilerini bir olay mahallinin ortasında bulur. Olayın Şebeke'nin cinayeti olduğundan emin olan ikili vakayı hızlıca kapatır. Şahin ve İpek sık sık emniyetten ayrılarak kendi araştırmalarına devam ederken onların bu birlikteliği dikkat çeker. Şahin, İpek'le terapiye başladıklarını söyleyince Yener, İpek'ten rapor talep eder.

İpek ve Şahin çalışmalarına gece gündüz demeden gizlice devam eder. İpek'in evinde çalışan ikili evdekilere yakalanmamak için uğraş verir. Ortak amaçları ve geçirdikleri zaman onları birbirine daha da yakınlaştırırken Peri bu yakınlaşmadan rahatsızdır.

İpek'in evini dinleyen Simge, Şebeke hakkında tanıklık yapacak bir kadına ulaşan İpek ve Şahin'in artık öldürülmesine karar verir. Simge'nin bu kararı ikilinin hayatlarını tehlikeye sokar.

ATV'nin 20 Ağustos Cuma günü yayınlanan Baş Belası dizisinin 10. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.