TRT'nin yeni projelerinden olan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 1. Bölüm full izlemek için haber detayında yer alan videoyu açabilirsiniz. Tarihi en iyi şekilde konu alan, Barbaros Hayrettin Paşa ile ilgili her detayı tek tek, ince ince işleyen en büyük prodüksiyonlar arasında yer alan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Dizisi 1. Bölüm ile birlikte aksiyona hazır olun. İşte detaylar…

Ekranların yeni yapımlarından olan olan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 1. Bölüm full izlemek için haber detayında yer alan videoyu açabilirsiniz. Tarihi en iyi şekilde konu alan, Barbaros Hayrettin Paşa'nı hayatını tek tek inceleyerek işleyen en büyük prodüksiyonlar arasında yer alan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Dizisi 1. Bölüm ile birlikte heyecana hazır olun. İşte Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 1. Bölüm ile ilgili tüm detaylar…

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı  1. Bölüm Full İzle Youtube

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı TRT1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Tanıtım filmleri ile merak uyandıran dizinin bu akşam yayınlanacak ilk bölümü heyecanla bekleniyor. Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi dönem yapımı olmasından kaynaklı çok büyük bir prodüksiyona sahiptir. Başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe gibi ünlü isimlerin paylaştığı yapım daha ekrana gelmeden yoğun ilgi topladı.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 1. Bölüm Ön İzleme

Osmanlı devletinin ilk kaptan paşası ve Kaptan-ı deryası olarak bilinen Barbaros Hayreddin Paşa ve Oruç Reis'in hayatının ele alındığı dizinin ilk bölümü heyecanla bekleniyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve prodüksiyonu ile ilgi çeken yapım ilk bölümü TRT 1'de ekrana gelecek. Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi bu akşam 20.00'da TRT1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Dizisi Neyi Anlatacak?
Dizide, Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk kaptan paşası ve Kaptan-ı deryası olarak bilinen Barbaros Hayreddin Paşa ve Oruç Reis'in hayatını farklı perspektiflerden ele alarak değerlendirecek.

Sahte içki operasyonu! Adana'da 319 şişe sahte içki ele geçirildi Sahte içki operasyonu! Adana'da 319 şişe sahte içki ele geçirildi

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin oyuncu kadrosu da merak ediliyor. Birçok ünlü oyuncunun yer aldığı dizinin yönetmenliğini Taylan Biraderler yapıyor. Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi oyuncuları ise şu şekildedir.

Engin Altan Düzyatan, TRT 1’in yeni projesinde Oruç Reis'i canlandıracak. Ulaş Tuna Astepe Oruç Reis'in ağabeyi Barbaros'u, Yetkin Dikinciler İshak'ı, Caner Topçu da Barbaros Hayreddin ve Oruç Reis'in bir diğer kardeşi İlyas'ı canlandıracak.