Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Batman'da esnafı ziyaret etti. Bakan Nebati kendisine ''Gözlerinizdeki ışıltı bitmesin ama, esnafın ışıltısı da bitmesin'' diyen esnafa yanıt verdi.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Batman’da çeşitli temaslarda bulundu. Gülistan Caddesi'ne giden Bakan Nebati, burada esnafı ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti. O ziyarette dikkat çeken bir diyalog yaşandı.

Esnaf Bakan Nebati'ye, "Bakanım sizin gözlerinizdeki ışıltı bitmesin ama, bu aralar esnaflar çok zor durumda" dedi.

Bakan Nebati, “Esnafımızı rahatlatacak paket yolda geliyor. Esnafımızı rahatlatacağız. Cumhurbaşkanımız açıklayacak” dedi.

'SOKAĞA ÇIKABİLİYORUM' DEMİŞTİ

EYT'de kıdem tazminatı formülleri! Milyonlar merak içindeydi Erdoğan'dan EYT açıklaması EYT'de kıdem tazminatı formülleri! Milyonlar merak içindeydi Erdoğan'dan EYT açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, katıldığı bir televizyon programında “Yabancı ülkenin bir bakanıyla sohbet ediyoruz; ‘sizin enflasyon çok yüksek’ dedi ben de doğru dedim. Biz bununla mücadele edeceğiz, bunu çözeceğiz, kararlıyız ama bakın ben bu enflasyonla sokağa çıkabiliyorum. Siz yüzde 10’luk enflasyonla sokağa çıkamıyorsunuz” demişti.