Çin'den gelen CoronaVac koronavirüs aşısı olanların sayısını Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Twitter hesabından açıkladı. Tabloda yer alan bilgilere göre Kahramanmaraş'ta ise 12 bin 495 kişi aşı oldu.

Türkiye'de koronavirüs kaynaklı can kayıpları sürerken, Çin'den alınan ve kontrol çalışmaları tamamlanan CoronaVac aşılama başlamıştı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabı Twitter üzerinden Türkiye'deki iller bazında aşı dağılımının tablosunu paylaştı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "1 milyon 200 binden fazla kişi şu ana kadar aşı oldu. Türkiye'de iller bazında aşı dağılımını görebilirsiniz. Pazartesi gününden itibaren bunu canlı olarak takip edebileceksiniz. En çok sağlık çalışanımızın bulunduğu İstanbul'da 224 binden fazla kişi aşı oldu" ifadelerini kullandı.

KAHRAMANMARAŞ'TA AŞI OLANLARIN SAYISI BELLİ OLDU

Öte yandan il il açıklanan haritaya göre Kahramanmaraş'ta 12 bin 495 kişi aşı oldu.

İşte Bakan Koca'nın paylaştığı harita;

Yeniçağ büyük bombayı patlattı! Yazıcıoğlu'nun ölümünde şok görüntüler yıllar sonra ortaya çıktı! Yeniçağ büyük bombayı patlattı! Yazıcıoğlu'nun ölümünde şok görüntüler yıllar sonra ortaya çıktı!