Avustralyalı bir model ve yetişkin film yıldızı olan Abbie Chatfield, yakın zamanda yayınladığı bir podcastte okyanusta yaşadığı bir cinsel ilişki deneyimini anlattı. Kestaneler sebebiyle stresli bir tecrübe yaşadığını anlatan genç model, seks hayatına dair birçok başka açıklamasıyla da dinleyicileri şaşırttı.

27 yaşındaki Abbie Chatfield, Avustralya'da tanınan bir genç model ve yetişkin film yıldızı.

Chatfield bir süredir romantik ve cinsel yaşantısından bahsettiği bir podcast yayını yapıyordu.

Yakın zamanda yaptığı bir yayında, ilginç bir seks tecrübesinden bahseden genç kadın, okyanusta seks yapmanın zorluklarını anlattı.

abbie

Sosyal medya fenomeni, toplumsal tabulara meydan okudu! Yarı çıplak yemek yedi Sosyal medya fenomeni, toplumsal tabulara meydan okudu! Yarı çıplak yemek yedi

''STRESLİYDİ''

"Daha önce okyanusta seks yaptım," diye itiraf eden Abbie, buna şaşıran yardımcı sunucu Rohan Edwards, "Tuzlu su, havuzdan daha mı farklı?" diye sorduğunda, deneyiminin pek de olumlu olmadığını itiraf etti ve çok stresli bir tecrübe olduğunu söyledi.

abbie2

KESTANELER KORKUTTU

Rohan, okyanusta başına bir şey gelse kimsenin haberi olamayacağını söyleyerek Abbie'nin endişesinin böyle bir şeyden kaynaklandığını sandı.

Ancak Abbie, endişesinin daha çok suyun altında olabilecek şeylere dair olduğunu söyledi. "Orada deniz kestanesi gibi şeyler olacağından endişelendim" dedi.

abbie4

Rohan ise, yakınlardaki köpek balıklarının ünlü modelin erotik okyanus macerasının bir videosunu çekmek için anında telefonlarını çıkaracaklarını söyleyerek ortamı neşelendirdi.

abbie1