Atilla Taş, muhalefetin cumhurbaşkanı adayıyla ilgili dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Taş, ''Bugün enteresan bir şekilde Cumhurbaşkanı adayımızı öğrendim. Tabii ki söyleyemem ama 'umut verici' diyeyim'' ifadelerini kullandı.

Seçimlere 9 aylık bir süreç kalmışken kamuoyunda en çok tartışılan konulardan bir tanesi de muhalefetin cumhurbaşkanı adayının kim olacağı sorusu oldu. Cumhur İttifakı'nın adayının Cumhurbaşkanı Erdoğan olacağı açıklanırken Millet İttifakı ise adayınıhenüz belirlemedi.

Daha önce böylesini görmediniz! 1 milyon 17 bin lirayı katırla taşıdı Daha önce böylesini görmediniz! 1 milyon 17 bin lirayı katırla taşıdı

''SÖYLEYEMEM AMA UMUT VERİCİ''

Ancak konu hakkında her gün yeni bir iddia ve isim ortaya atılırken Atilla Taş sosyal medyadan gündeme bomba gibi düşecek bir paylaşım yaptı. Atilla Taş yaptığı paylaşımda, "Bugün enteresan bir şekilde Cumhurbaşkanı adayımızı öğrendim. Tabii ki söyleyemem ama 'umut verici' diyeyim" dedi. Taş paylaşımına, ''Söylememe nedeniniz nedir?'' diye gelen bir yoruma ise '' Söz verdim'' ifadesiyle yanıt verdi.

1-316