Son bölümde birbirinden ilginç ve gerilim sahnelerinin hız kesmediği, seyir zevki oldukça yüksek bir izlence yaratan Aşk Mantık İntikam dizisinde yeni bölüm heyecanı yaşanırken son yaşanan olaylar dizinin akıbeti hakkında soruları da gündeme getirdi. Kendi günü ve saatinde her bölümü merakla beklenen dizinin nasıl bir seyirde devam edeceği ise seyircilerin kafasını adeta karıştırmış durumda.

Heyecanın durmadığı dizide izleyiciler, dizinin maceralarıyla ilgili tonlarca soru sormaya başlıyor. Milyonlarca kişi tarafından izlenen Aşk Mantık İntikam'da her şeyin bir saniyede değişmesi şaşırtıcı olmamalı.

Dizide herkesin merak ettiği sorulardan biri de finale doğru giderken hikaye nasıl bir yere doğru varacak?

Burcu Özberk ve İlhan Şen'in çok iyi anlaştıkları dizide iki karakter Esra ve Ozan'ın ayrılması seyirciyi çok kızdırıyor. Sinyaller, dizinin hikayesinin 2022'de hayatta kalabilmek için seyirciyi memnun edecek köklü değişikliklere sahip olacağına işaret ediyor.

Esra ve Ozan şimdi Aşk Mantık İntikamı serisinin ana merkezine taşınacak. Gazeteci Birsen Altuntaş, başrol oyuncuları Burak Yörük ve Melisa Döngel'in diziden ayrılacağını duyurdu.

İki karakter Çınar ve Çağla, seyirciler tarafından başından beri pek sıcak karşılanmadığı için son dönemde çok eleştiri aldı. Özellikle  Melisa Döngel'in canlandırdığı Çağla, tüm komplolarının amacına hizmet ettiği ve herhangi bir önyargıya tabi olmadığı yönünde tepki aldı.

Senaristler artık hikayeleri biten Çağla ile Çınar’ı gönderecek. Bu da Burak Yörük ile Melisa Döngel ikilisinin de diziden ayrılacakları anlamına geliyor.

Aşk Mantık İntikam dizisinde yeni karakterler ortaya çıkacak ve dizinin yönü biraz olsun değiştirilmeye çalışılacak.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz aylarda da benzer bir adım atılmıştı. Hikayede zaman atlaması yaşatılarak senaryodaki kısar döngüye son verilmişti. Ancak bu zaman atlaması da yeterli olmadı ve iki başrol oyuncusuna veda kararı ile birlikte yepyeni bir döneme doğru gidiliyor.