Love Island adlı yarışmayla ünlenen Maura Higgins korkunç bir olay yaşadı. Daha önce komşusunun röntgenci çıktığını söyleyen Love Island yıldızı Maura Higgins cinsel saldırıya uğradı. Love Island (Aşk Adası) yarışmacısı Maura Higgins, takside uyuyakaldıktan sonra taksici tarafından cinsel saldırıya uğradığını açıkladı.

İngiltere’nin popüler televizyon programı Love Island’da yarışan, yarışmadan sonra şöhreti yakalayan Maura Higgins korkunç olayı açıkladı.

maura

Daha önce evinde kötü bir deneyim yaşayan ve komşusunun fotoğraflarını çekmeye çalıştığını açıklayan ünlü TV yıldızı "Yaşlı bir sürüngen gibi çalıların arasından girip, fotoğraflarımı çekmeye başladı. Çok korktum, ne yapacağımı şaşırdım.

maura1

Emily Ratajkowski ihanet eden eski eşine cüretkar üstsüz pozuyla neler kaçırdığını gösteriyor Emily Ratajkowski ihanet eden eski eşine cüretkar üstsüz pozuyla neler kaçırdığını gösteriyor

Başımı çevirdiğimde neredeyse burun burunaydık” demişti.

maura3

Love Island yarışmacısı Maura Higgins son günlerde ise cinsel saldırıya uğradığını açıklamasıyla gündemde.

maura2

31 yaşındaki Love Island yıldızından Instagram soru-cevap sırasında 'bir erkekle olan en kötü deneyimini' paylaşması istendi.

maura4

"ÇOK ÇABUK AYILDIM"

Maura, saldırının arkadaşlarının bırakılmasının ardından bir taksinin arkasında uyuyakaldıktan sonra gerçekleştiğini söyledi. 

maura6

Ünlü isim açıklamasında "Ve uyandım ve eli eteğimin üzerindeydi. Dürüst olmak gerekirse çok çabuk ayıldım. Muhtemelen başıma gelen en korkunç şeylerden biriydi.

maura7

Maura olayı rapor edip etmediği veya saldırının ardından adama ne olduğu hakkında daha fazla ayrıntı vermedi.

maura8