MHP lideri Devlet Bahçeli, belediye başkanları toplantısının açılışında açıklamalarda bulundu. 2013 yılında yaptığı bir konuşmasında ''Erdoğan'ı Yüce Divan’a göndermezsem namerdim'' diyen Bahçeli, bugün ise ''Bukalemun siyasetçilerden hiç olmadık. Geçmişini unutanlar arasında yer almadık'' ifadelerini kullandı.

Daha önce Erdoğan’ı Yüce Divan’a göndermezsem namerdim” diyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Bukalemun siyasetçilerden hiç olmadık. MHP, Sayın Tayyip Erdoğan’ın tekrardan ve açık ara farkla Cumhurbaşkanı seçilebilmesi için olağanüstü bir mücadele azmi sergileyecektir” ifadelerini kullandı. Bahçeli’nin eski konuşmalarından derlenen videolar hatırlatıldı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli “Doğruya doğru yanlışa yanlış diyecek cesaretteyiz. Bukalemun siyasetçilerden hiç olmadık. Geçmişini unutanlar arasında yer almadık. Menfaatperestliğe tamah edip milletimize sırt çevirmedik. Millet dedik zilletin foyasını ortaya çıkardık.” diye konuştu.

KILIÇDAROĞLU‘NU HEDEF ALDI

Gözden kaçırmayın

Ahmet Davutoğlu'ndan dikkat çeken açıklama: Erdoğan ile televizyonda tartışsak... Ahmet Davutoğlu'ndan dikkat çeken açıklama: Erdoğan ile televizyonda tartışsak...

Konuşmasında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu “Tek bir sorum olacak, sen barajı geçemeyince nereye yüzeceksin?” sözleri üzerinden hedef alan Bahçeli, MHP’nin baraj diye sorunu olmadığını öne sürerek, “Fazla merak iyi değildir. Ne gelirse insanın başına meraktan gelir” diye konuştu.