Magazin gündemi bomba gibi bir haberle çalkalanmaya başladı. Haziran ayında yayın hayatına başlamaya hazırlanan dijital içerik platformu Disney Plus, anlaşma üstüne anlaşma yapmaya devam ediyor. Türkiye pazarında tüm dijital içerik üreticilerini sollamak adına çalışmalarına hız kesmeden devam eden Disney'den yeni bir haber geldi! Aras Bulut İynemli'nin yer alacağı diziye Harry Potter'dan bir transfer geldi.

Magazin gündemi Aras Bulut İynemli'nin Atatürk dizisindeki partneri iddiasıyla çalkalandı. Medyada yer alan haberlere göre Haziran ayında ülkemize bomba gibi giriş yapacak olan Disney Plus, çıtayı gün geçtikçe daha da yükseltiyor. İrem Helvacıoğlu, Halit Ergenç, Engin Öztürk, Hande Erçel, Pınar Deniz, Demet Özdemir gibi Türkiye'nin önemli oyuncularıyla el sıkışan Disney'in, Türk dizisine yabancı bir transfer yapmaya hazırlandığı öğrenildi. Peki Atatürk dizisinde yer alacak yabancı oyuncu kim? İşte detaylar...

Ünlü tiktok fenomeni saçını taramaları için bile insanları işe alıyor! Ünlü tiktok fenomeni saçını taramaları için bile insanları işe alıyor!

aras-emma (1)

14 Haziran’da Türkiye pazarına girmeye hazırlanan Disney Plus’ın merakla beklenen projelerinin başında Aras Bulut İynemli’li Atatürk dizisi geliyor.

Cumhuriyetin 100. yılına özel yapılacak Mustafa Kemal Atatürk projesi için herkes yeterince heyecanlıyken bir bomba daha patladı. Aras Bulut İynemli'nin partnerinin, Harry Potter yıldızı Emma Watson olması bekleniyor!

aras-emma (2)

Emma Watson Atatürk Dizisinde

Aras Bulut İynemli'nin başrolünde yer alacağı dizi için, Disney Plus'ın yatırımdan kaçınmadığı görülüyor. Diğer tüm rakiplerini sollamaya hazırlanan Disney Plus'ın pazara büyük bir damga vurarak gireceği bekleniyor. Hermione Granger olarak çocuk yaştan itibaren hayatımızın bir kenarına dahil olan başarılı kadın oyuncu Emma Watson'ın da projeye dahil olduğu iddia edildi.

Aras Bulut İynemli ve Emma Watson'lı Atatürk Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

6 bölümlük kısa bir dizi olması beklenen Atatürk dizisinin, Cumhuriyet'imizin 100. yılında 29 Ekim 2023 tarihinde yayına girmesi bekleniyor.

aras-emma (3)

DİZİNİN MÜZİKLERİNE OSCAR'LI MÜZİSYEN İMZA ATACAK

Ayrıca ilk sezonu 6 bölüm olarak tasarlanan Atatürk dizisinin müziklerine Oscarlı müzisyen Hans Zimmer imza atacak.

Alman asıllı Zimmer’in eserleri arasında 1995’te En İyi Film Müziği dalında Akademi Ödülü aldığı Aslan Kral, Karayip Korsanları serisi, Yıldızlararası, Gladyatör, Denizde İsyan, Başlangıç, Dunkirk ve Batman Üçlemesi bulunuyor.