Kahramanmaraş'ta Menekşe Anaokulu'da gerçekleştirilen Anneler Günü etkinliği'nde öğretmene sürpriz bir doğrum günü programı düzenlendi.

Her yıl mayıs ayında kutlanan Anneler Günü nedeniyle etkinlik düzenledi. 

Yörükselim Mahalle Muhtarı Akif Neşnat'ın katkılarıyla çocuk ve annelere yönelik düzenlediği sosyal etkinlikler devam ediyor.

Menekşe Anaokulu mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü nedeniyle çocuk ve annelerine yönelik etkinlik düzenledi. Çocukların da doyasıyla eğlendiği etkinlikte, çocuklara eğitmenleri de eşlik etti. Anneler ve çocuklar, keyifli bir gün geçirme şansı yakaladı.

Gözden kaçırmayın

Kahramanmaraş'taki tecavüzcü gazeteci kim? Kahramanmaraş'taki tecavüzcü gazeteci kim?

toplu-foto

SÜRPRİZ GELİŞME YAŞANDI

Okulda öğretmenlik görevi yapan Mürvet Karakuyugitmiş'in ise doğum gününe denk gelmesiyle sürpriz yapıldı. 

Kısa süre şaşkınlık yaşayan öğretmen Mürvet Karakuyugitmiş, kendisine doğum günü için sürpriz bir kutlama yaptığını öğrenince çok mutlu oldu.

ogretmen-6

Yanına gelen muhtar ve ailelerine teşekkür eden Karakuyugitmiş, "Benim için büyük sürpriz oldu. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Unutamayacağım bir doğum günü oldu. Hepinizden Allah razı olsun. Çok sağolun. Düzenlenen etkinlikten haberim yotku. " dedi.

akif1

Yörükselim Mahalle Muhtarı Akif Neşnat ise düzenlediği etkinlikten gurur duyduğunu dile getirerek şunları söyledi:

"Oğlum Eymen Efe ile birlikte öğretmenimizin doğum gününü Anneler Günü'yle birlikte kutlamak istedik. Yani öğretmenimizin jestine karşılık bir jest yapalım dedik."