Ankara'da yeni açılan alışveriş merkezinde indirimli ürünlerden almak isteyen vatandaşlar neredeyse birbirini eziyordu.

Artan hayat pahalılığı nedeniyle sofrasına götüreceği bir ekmeğin bile maliyetini düşünen vatandaşlar soğuğa rağmen market açılışında kuyruğuna girdi. Dakikalarca kuyrukta bekleyenler adeta izdihamda ezilme tehlikesi yaşadı.

İHA'nın aktardığı bilgilere göre, Ankara'da Yenimahalle Güzelyaka Mahallesi Güvercintepe Caddesi üzerinde açılışı yapılan AVM’nin, açılışa özel indirime gitmesi vatandaşların yoğun ilgisini sebep oldu. İndirimden faydalanmak isteyen vatandaşlar mağazaya akın edince hem içeride hem de mağaza önünde yoğunluk oluştu. 

Gözden kaçırmayın

Ünlü ekonomistten korkutan açıklama: "Ekonomiyi bitkisel hayata sokmak üzereyiz" Ünlü ekonomistten korkutan açıklama: "Ekonomiyi bitkisel hayata sokmak üzereyiz"

UCUZ ALMAK İÇİN EZİLENLER OLDU

Çağırılan polis ekipleri, metrelerce uzunluktaki kalabalığı dağıtmak için saatlerce uğraştı. Kepeklerin açılmasıyla birlikte mağaza içerisine bir an önce girmeye çalışan vatandaşlar ezilme tehlikesi yaşadı. 

İNDİRİMLİ ÜRÜNLER 1 HAFTA SÜRECEK

Türkiye’de 20'nci Ankara’da ilk olan mağazanın bin 500 metre karelik bir alana kurulduğunu belirten yetkililer, ürünlerde yeterince stoklarının bulunduğunu ve indirimin bir hafta süreceğini açıkladı.