CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç'tan KMBB Başkanı Hayrettin Güngör'e cevap gecikmedi. Öztunç, Güngör ile ilgili "Maraş’ın ortasını moloza çevirdin moloz Hayrettin" ifadelerini kullandı.

Ali Öztunç ile Hayrettin Güngör arasında savaş rüzgarları yeniden esmeye başladı. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Elbistan'da kanalizasyonun Ceyhan Nehri'ne döküldüğünü paylaştığı video ile duyuran CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç'a, KMBB Başkanı Hayrettin Güngör cevap vermişti.

hayrettinn

Güngör, Öztunç ile ilgili paylaşımında; "Atom" diyorlardı, bildiğin "atan karınca" çıktı. Mağlubiyeti hazmedemedi bir türlü. Yalana yalan katıp yapılan her işe kör kaldı. Ali, o bölgenin çocuğusun. Sorunun çözümü için 325 Milyon ₺ Atıksu Arıtma Tesisi inşa ediliyor demek bu kadar mı zor? Yakında açılışa bekleriz." demişti.

Hayrettin Güngör'ün sosyal medya paylaşımının ardından Ali Öztunç'un cevabı gecikmedi. Güngör hakkında çok sert cevap veren Öztunç; "Sen Kahramanmaraş’a gelmiş geçmiş en beceriksiz başkansın 'Moloz Hayrettin' o kadar zavallısınki" ifadelerini kullandı.

Ali Öztunç'un sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamaların tamamı şu şekilde:

"Ey @hayrettingng Elbistan’da Ceyhan’a kanalizasyon akıyor ve ben sana videosunu ispatlı gösteriyorum sen açılış yapacağım diyorsun. Tesis bitene kadar pislik aksın diyorsun yani, öyle mi Moloz Hayrettin?(Maraş’ın ortasını moloza çevirdiğin için millet sana moloz hayrettin diyor)"

"Moloz @hayrettingng Kahramanmaraş halkı seni de beni de bilir. Eğer cesaretin, yüreğin varsa gel senin istediğin TV’de Maraş’ı konuşalım. Köyleri, yolları, belediyeyi kimlerle yönettiğini, işçinin emekçinin hakkını nasıl vermedigini, yıktığın binanın molozunu herşeyi konuşalım."

"Sen Kahramanmaraş’a gelmiş geçmiş en beceriksiz başkansın moloz @hayrettingng o kadar zavallısınki partinin gençleri ve trollerinden medet umuyorsun. Bak sana açık çağrı, çık karşıma bütün Maraş izlesin. Hodri meydan moloz.."

aliii-7

Kahramanmaraş'ta zehir tacirlerine operasyon! 2 tutuklama Kahramanmaraş'ta zehir tacirlerine operasyon! 2 tutuklama