Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, karla mücadele konusunda yetersiz kaldığı, karın yağdığı ilk günü yolları açık tutamadığı için binlerce insanın perişan olduğu gerekçesiyle eleştirilmeye devam edilirken Hayrettin Güngör'ün yalancılıkla suçladığı Ali Öztunç'tan çok sert cevap geldi. Öztunç; ''Bir de utanmadan bana laf yetiştiriyorsun.'' dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, "Kahramanmaraş ve Gaziantep büyükşehir belediyeleri kar sınavından sınıfta kaldı." demişti. 

Bunun üzerine Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör sosyal medya hesabından; "Siz yalan siyasetini sürdürdükçe biz de gerçekleri yüzünüze vurmaya devam edeceğiz. Savunduğunuz 'tuz almadı' yalanınıza ithafen karla mücadele çalışmalarımıza devam ediyoruz." Yanıtını verdi.

İşte o paylaşım;

Hayrettin Güngör'ün Ali Öztunç'a yönelik sosyal medya paylaşımının altına ise vatandaşlardan onlarca eleştiri yorumları geldi.

İşte o yorumlar:

twit2twit1

44

Gözden kaçırmayın

AK Parti'de büyük çatlak: Cahit Özkan'a Ömer Çelik'ten yalanlama AK Parti'de büyük çatlak: Cahit Özkan'a Ömer Çelik'ten yalanlama

"BANA LAF YETİŞTİRME, MİLLET PERİŞAN"

Tartışma devam ederken CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç'tan Güngör'ün açıklamasına sert cevap geldi; ''Bir de utanmadan bana laf yetiştiriyorsun.

Kahramanmaraş senin beceriksizliğin yüzünden perişan oldu. Herkes biliyorki kar ile mücadelede de sınıfta kaldın. Bana cevap vereceğine işini yapsaydın, hemşehrilerimiz mağdur olmazdı. Sen beceriksizliğin kitabını yazmışsın." Şeklinde yanıt verdi.

İşte o paylaşım;