Her yaptığı olay olan genç yıldız Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yayınladığı bir videoda yıllar önce cinsel istismara uğradığını itiraf etti.

ALEYNA TİLKİ: CİNSEL İSTİSMARA UĞRADIM

Son günlerde gündemde olan Elmalı davası hakkında kendi sosyal medya hesabı üzerinden, bir video çeken ve ağlayarak seneler önce cinsel istismara uğradığını dile getiren Aleyna Tilki, yaşadıklarını isyan ederek anlattı.

İtiraflarını Elmalı davası ile başlayan başarılı şarkıcı bende istimara uğradım diyerek, "Zamanında haksızlığa uğramış bir kız çocuğu olarak söylüyorum. Bu insanlar ceza almalı. Yalvarırım alsınlar" dedi. Son dönemlerde yapmış olduğu çıkışlarla sık sık gündeme gelen Tilki, bir dönem kendisinin de cinsel istismara uğradığını itiraf ederek Elmalı davasındaki karara karşı tepkisini gösterdi.

BU İNSANLAR YALVARIRIM CEZA ALSINLAR

Son günlerde gündemi ayağa kaldıran Elmalı Davası’nda yaşanan son gelişmeler, sosyal medyada büyük tepki çekti. Birçok ünlü isimde alınan karara verdiği tepkiyi sosyal medya hesaplarından paylaştı. Bu ünlü isimlerden biride genç şarkıcı Aleyna Tilki. Başarılı şarkıcı paylaştığı videoda , "Bu çocuk tacizi, sübyancılık gibi ağır olaylar yaşayan bu çocuklar, eğer karşılığında o kişi bir ceza almazsa hakkaniyeti ve adaleti tanıyamaz. Adaleti bulamazlarsa kendi celladına dönüşebilirler. Bunu kendi sevgilisine, arkadaşına, çevresine yapabilir. Kötü bir insana dönüşebilir. Bu insanlar ceza almalı. Yalvarırım alsınlar" ifadelerini kullandı.

BENDE İSTİSMARA UĞRADIM

Yaşanan hiçbir istismara sessiz kalınmaması gerektiğini ve istismarcı tacizcilere hak ettikleri cezanın verilmesi gerektiğinin altını çizen Tilki, "Bu cinsel istismarda bulunan insanları serbest bırakarak kısır bir döngüyü harekete geçiriyorsunuz. Zamanında haksızlığa uğramış bir kız çocuğu olarak, şu çocukların (Elmalı) davasındaki adam ceza almazsa,ben bir gün onlardan birini bulacağım." Açıklamasında bulundu.