Aleyna Tilki, annesinin de popülerleşmesinin adından basın mensuplarının annesi ile ilgili sorularını yanıtsız bırakıyor.

Aleyna Tilki, annesinin de popülerleşmesinin adından basın mensuplarının sorduğu sorulardan kaçmaya başladı.

aleyna-19

Annesi hakkında sorulan sorulara yanıt vermeyen ve konuşmak istemeyen Tilki, Nişantaşı'nda gazetecilerle köşe kapmaca oynadı.

aleyna1-6

Bakın neler söyleyip geceye damgasını vurdu...

Aleyna Tilki'nin konuşulduğu kadar annesi Havva Öztel de konuşulmaya başlandı.

aleyna2-3

Durum böyle olunca Tilki'ye annesiyle ilgili merak edilenler sorulmaya başlandı. Tilki bu durumdan rahatsız olmuş olacak ki, sorulan sorulardan kaçmak için Nişantaşı sokaklarında köşe kapmaca oynadı.

aleyna3-1

Gazetecilere sert bir şekilde ''konuşmak istemiyorum'' diyen başarılı şarkıcı, bakın başka neler söyledi...

Popçu Aleyna Tilki'nin kendisi kadar annesi Havva Öztel de sosyal medyanın konuşulan isimlerinden...

aleyna4-1

Daha önce söylediği arabesk parçalarla adından söz ettiren Havva Öztel'in yeni şarkısı ve klibi geçtiğimiz günlerde yayına girdi.

Panik hali dikkatlerden kaçmadı

Nişantaşı'nda görüntülenen ve panik hali dikkatlerden kaçmayan Aleyna Tilki'ye, magazin gündeminden düşmeyen annesiyle ilgili de soru geldi.

aleyna5-1

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmiş, kızı kadar popüler biri haline gelmişti. 

Şarkıyı seslendirdi

 Arabesk parçalardaki performansıyla sesine övgüler yağan Öztel, 'Acıların Kadını' olarak da bilinen Bergen'in (Belgin Sarılmışer) 'Seni Kalbimden Kovdum' şarkısını seslendirdi ve geçtiğimiz günlerde şarkıyı müzikseverlerle buluşturdu.

aleyna6

Aranızda çekişme var mı

Nisan 2022'de Kuruçeşme’de objektiflere yansıyan Aleyna Tilki, "Anneniz de arabesk söylüyor, aranızda çekişme var mı? sorusuna şu yanıtı vermişti:

İtalyan genç, CZN Burak'tan etkilenip Müslüman oldu! İtalyan genç, CZN Burak'tan etkilenip Müslüman oldu!

aleyna7

Annemi benden daha çok konuşuyorlar

Vallahi annem benden çok konuşuluyor. Annemin her zaman arkasındayım. O da benim arkamda.

Hobi olarak şarkı söylüyor. Söylesin, ne güzel sesi var. Zaten profesyonel olarak yapmak istemiyor. Şarkı söylemeyi seviyor, çok profesyonel yaklaşmıyor.

Öyle bir düşüncem yok

Aleyna Tilki, bir konser öncesi de annesi Havva Öztel'i överek, “Sesi cidden güzel” demişti. İddialara göre; 21 yaşındaki şarıcı, annesiyle düet yapacağını da açıklamıştı. Ancak Havva Öztel, bu haberleri sosyal medya hesabından yalanlamıştı.

"Aleyna Tilki'nin annesi şarkıcı oluyor" başlıklı bir haberi paylaşan Öztel ise "Peki bundan benim haberimin olmaması" mesajını yazmıştı. Havva Öztel, "Arkadaşlar öyle bir düşüncem yok. Belki ileride kızımla hatıra kalsın diye Anneler Günü'nde bir düet yaparım ama daha fazlası olsun istemem. Ben evimin salonunda, mutfağında şarkı söylemeyi tercih ederim" ifadelerini kullanmıştı.

Havva Öztel, sözleri ve bestesi Cengiz Tekin’e ait, düzenlemesinde Can Atayılmaz imzası bulunan ilk teklisi ‘Seni Kalbimden Kovdum’u yayınladı. Aleyna Tilki’nin annesi, klip için de Ferit Çetinkaya yönetmenliğinde kamera karşısına geçti.

aleyna8

Şoförüne tur attırdı

Önceki akşam Nişantaşı'nda bir otelde çocukluk arkadaşı ile bir araya gelen Aleyna Tilki, basın mensuplarının kapıda beklediklerini öğrenince, şöförünü arayarak Nişantaşı turu yaptırdı. Kameralardan kurtulamayacağını anlayan şarkıcı, aracını otelin oto parkına çektirdi.

Güvenlikler eşliğinde aracına binen Tilki, “Aleyna Hanım neden kaçıyorsunuz? Anneniz de single çıkardı, birlikte bir düet olur mu?” sorusu yöneltildi. 21 yaşındaki popçu, “Daha sonra konuşalım. Şimdi bunu konuşmak istemiyorum” diyerek, aracına binip uzaklaştı.