Sosyal medya platformu Twitter'da AKP'li bir kullanıcı ile tartışan, AKP İstanbul İl Kadın Kolu kurucu üyesi ve AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı'nın eşi Selma Yazıcı, partinin kendilerine ait olduğunu öne sürdü.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı'nın eşi AKP İstanbul İl Kadın Kolu kurucu üyesi Selma Yazıcı Twitter'da bir kullanıcı ile tartıştı. Tartışmada Selma Yazıcı, partinin kendilerine ait olduğunu öne sürdü.

Selma Yazıcı, "Kendini bilmeyen bir aklı evvel çıkmış Cumhurbaşkanı'nı Twitter'dan savunanlar listesi yapmış! Kimsin, insanları nasıl katagorize ediyorsun? Siyaset Twitter'da mı yapılıyor, bu ne hadsizliktir. Sizin gibiler yüzünden parti zarar görüyor, kendinize gelin." diye yazdı.

Selma Yazıcı'ya "Cezeri" adlı kullanıcı "Ak Partiyi fosil kuruculardan temizlemek lazım. Zira kendilerini partinin sahibi sanıp, herkese ayar vermeyi kendilerinde hak olarak görüyorlar. Son zamanlarda Partiyi savunanlara karşı Teşkilatlardan bir saldırı başlatıldı. Okyanus ötesi talimatımı bu?" diye yanıt verdi.

Kırklareli'de vatandaş ve esnafın derdi sel oldu aktı Kırklareli'de vatandaş ve esnafın derdi sel oldu aktı

Selma Yazıcı bu yanıt üzerine, "Kişi kendi gibi bilirmiş hadsizlik yapma ! Evet partinin sahibiyiz varmıydın kurulurken bir de burda hadsizlik yapıyorsun , hadi ordan." ifadelerini kullandı.

yazıcı (1)

Selma Yazıcı Twitter'a yazdığı biyografisinde kendisinden "Ak Parti İstanbul İl Kadın Kolu kurucu üyesi, Erzincan, Rize Çamlihemsinli, Galatasaraylı anne, anneanne ve babaanne, öğretmen" diye bahsetti.

yazıcı (2)