Mostafa Mohamed’in öğrencisi olduğu eğitim enstitüsündeki sınava, onun yerine bir başkasının girdiği ortaya çıktı. Galatasaraylı futbolcunun arkadaşı olduğu belirtilen şahıs gözaltına alındı.

Gözden kaçırmayın

Kadınlar Basketbol'da Şampiyon Fenerbahçe Safiport Kadınlar Basketbol'da Şampiyon Fenerbahçe Safiport

GalatasarayMostafa Mohamed, Kamerun’un ev sahipliğindeki Afrika Uluslar Kupası’nda top koştururken, ülkesinde ise kendisiyle ilgili ilginç bir gelişme yaşandı. Mısır basınındaki haberlere göre sarı-kırmızılı futbolcunun kayıtlı öğrencisi olduğu Mısır’daki bir eğitim enstitüsünde, onun yerine sınava giren bir başka kişinin yakalandığı bildirildi.

Abu El Nomros'taki enstitüde gerçekleştiği belirtilen olayda, Mostafa’nın öğrenci olduğu kurumda, milli takımda olması nedeniyle kaçırdığı yıl ortası sınavında, onun yerine sınava arkadaşı olduğu belirtilen bir kişinin girdiği tespit edildi. Mostafa’nın yerine sınava giren kişinin gözaltına alındığı ve sorgulandığı belirtildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı belirtilirken, Galatasaraylı futbolcu ise Mısır Milli Takımı ile yarın Afrika Uluslar Kupası’nda son 16 turunda Fildişi Sahili’nin karşısına çıkacak.