Gece yarısı benzine 57 kuruş, motorine ise 1 lira 44 kuruş zam geldi. Ancak asıl büyük zam bu gece yarısı geliyor. Motorine 2.34 kuruş, benzine de 1.12 kuruş zam gelecek. Böylece benzinin litresi 24 lirayı, motorinin litresi de 25 lirayı aşacak.

Akaryakıt fiyatları için son dakika zam gelişmesi! Akaryakıtta zam bombardımanı sürüyor. Benzin fiyatı ile motorin fiyatı bu gece yarısından itibaren yeniden zamlanıyor. İşte gelecek zam miktarı...

Bu zamana kadar fragmanı izlemişiz, asıl film şimdi başlıyor! Yıl sonu enflasyon tahmini için korkutan rakam Bu zamana kadar fragmanı izlemişiz, asıl film şimdi başlıyor! Yıl sonu enflasyon tahmini için korkutan rakam

Akaryakıt fiyatları peş peşe zamlarla coştu. Hızına yetişilemeyen akaryakıt fiyatları için yeni zam göründü. Benzinin litre fiyatı ile motorinin litre fiyatı yeniden zamlanıyor. Akaryakıt fiyatlarına gelen zamlar artık sürücüleri perişan etti. Motorin fiyatı zamlarla benzin fiyatını geçti.

AKARYAKITA ZAM BOMBADIRMANI: BENZİN VE MOTORİN FİYATI...
Akaryakıt fiyatlarında zam bombardımanı sürerken sürücülere bir kötü haber daha geldi. Akaryakıt sektörü kaynakları dün zamlanan benzin ve motorin fiyatları için bu gece yarısından itibaren yeni zamları işaret etti. Edinilen bilgiye göre, benzin fiyatı 1,07 TL, motorin fiyatına ise 1,59 TL zam gelmesi bekleniyor. Ancak fiyat değişikliklerinin ne zaman ve ne kadar olacağı ile ilgili son karar üst makamlarca veriliyor.

Dün akaryakıt fiyatlarına gelen zamlar benzinin litre fiyatında 57 kuruş olurken motorinin litre fiyatında 1,44 TL oldu. Ankara'da benzinin fiyatı 19,34 lira olurken İstanbul'da 19,25 liraya, İzmir'de 19,37 liraya yükseldi. 

Ankara'da motorinin fiyatı 21,30 lira oldu. İstanbul'da 21,21 liraya, İzmir'de 21,30 liraya çıktı.

Akaryakıt sektörü ise benzinde KDV oranının indirilmesini istiyor.