AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Kanal Fırat'ta söylediği sözler ile gündem oldu.

Hedefine Millet İttifakı'nı ve komünistleri alan Demirbağ "Bir de komünist partisi var komünistler de zaten namus anlayışı diye bir şey yoktur, aile namus anlayışı olmaz. Bir de LGBT var LGBT'nin ne olduğu da malum. Millet İttifakı bu onun için bunları topyekûn ahlak eğitiminden geçirmek lazım." diye konuştu.

İKİ KİLO ET YERİNE YARIM KİLO YİYİN DEMİŞTİ

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, katıldığı televizyon programında ekonomiyle ilgili tasarruf tedbirlerini sıralamıştı.

Demirbağ, "Ekonomik sıkıntı çekebiliriz. Normal şartlarda bir kilo et yiyorsak yarım kilo yeriz. Domatesi iki kilo yerine iki tane alırız. Kış günü turfanda sebzeleri kullanmak zaten sağlığa da çok faydalı değil" diye konuşmuştu.

"TÜRKİYE'NİN SAHİBİ ALLAH VE ERDOĞANDIR"

Elazığ depremi ve koronavirüs salgınından mağdur olan vatandaşların başlattığı #SahipsizElazığ hastag'lı kampanya ile ilgili bir televizyon programında yanıt veren AK Partili Demirbağ, “Ne sahibi ya? Tabii ki Elazığ’ın da Türkiye’nin de sahibi var. Bal gibi sahibi var; Tayyip Erdoğan var Allah’tan sonra, biz varız… Ne demek ya? Haşa ben utanıyorum, sahip diyerek. Sahibi Allah’tır, Tayyip Erdoğan’dır, devlettir. Devlet adına payımıza düştüğü kadar da az çok bizleriz Elazığ’ın sahibi" ifadelerini kullanmıştı.

(Kaynak: ODATV)