AK Parti Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı tarafından "Bu Hikayenin Kahramanı Sensin" temasıyla gerçekleştirilen AK Parti Teşkilat Akademisi'nin İstanbul eğitim programları başladı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı Konferans Salonu'nda düzenlenen eğitim programının açılışında partililere mesajlar verdi. Şen, "Nasıl kazanacağız, niye kazanacağız, neden kazanacağız? Onların hepsini çöpe... Kazanacağız." dedi.

2023 seçimlerini işaret eden AK Partili Mustafa Şen, "Girmiş olduğu her seçimi kazanmış bir teşkilatın ve liderin yol arkadaşı, o teşkilatın mensubu birisi olarak, ben nasıl savunma hattında olabilirim? Benim ne işim var savunma hattında? Bana yakışan taarruz, sefer, zafer. Zafer evinde oturana nasip olmuyor. Zafer seferde olana." diye konuştu.

NASIL KAZANACAĞIZ? 'NASIL'I ÇÖPE AT SORU YOK, KAZANACAĞIZ
Anadolu Ajansı'nın (AA) aktardığı habere göre, "Mevzu basit, kazanacağız" diyen Mustafa Şen, şöyle devam etti:

 Ama bana şu soruyu sormayın, nasıl kazanacağız? 'Nasıl'ı çöpe at. Kazanacağız. Nasılı yok? Kazanacağız. Çünkü başka yolu yok. 'Niçin kazanalım? Hep biz mi kazanacağız?' Bundan sonraki seçimleri kazanmayacaksan, bu zamana kadar olan seçimleri niye kazandın ki? Daha öteye gitmeyeceksen buraya kadar niye geldin ki? O yüzden soru yok. Nasıl kazanacağız, niye kazanacağız, neden kazanacağız? Onların hepsini çöpe... Kazanacağız ve Tayyip Erdoğan yeni Cumhurbaşkanımız olacak.

AK Parti Teşkilat Akademisi'nin İstanbul'daki eğitim programları yarın sona erecek.