AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ile bir vatandaş arasında geçen diyalog gündem oldu. Tartışma sırasında vatandaşın kendisini eleştirmesine kızan Angı, "Densizlik, hadsizlik yapma, akıllı ol" dedi.

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Konya'nın Karatay ilçesinde yapımına başlayan Aksapark Konut Yapı Kooperatifi'nin temel atma törenine katıldı.

Burada toplu konutun yapıldığı alanda hakkının yendiğini ileri süren bir yurttaşla tartışan Angı, "Densizlik yapma, hadsizlik yapma, akıllı ol" dedi.

AK Partili Angı ile yurttaş arasındaki tartışma bir başka vatandaşın çektiği görüntülere yansıdı.

Toplu konutun yapıldığı alanda hakkının yendiğini ileri süren vatandaş, Angı'ya derdini anlatmaya çalıştı.

Angı, vatandaşa, "Sen bu kafayla gittiğin sürece hiç kusura bakma, hep sen haklısın, herkes suçlu" dedi. Vatandaş da Angı'nın sözleri üzerine, "Sana baki değil bu makamlar, benimle öyle konuşmaya hakkın yok senin" diyerek karşılık verdi. Bunun üzerine Angı’nın vatandaşa, "Densizlik, hadsizlik yapma, akıllı ol" dediği duyuldu.

Tartışma yatıştırılmak istenirken vatandaşın“Benim nerem yanlış” demesi üzerine Angı, “Her tarafın yanlış ya, bir doğrun yok” diye karşılık verdi. vatandaş ise Angı'ya, "Sen doğru olduğun için şimdi bu makamında bir dur bakalım" dedi. Vatandaş, daha sonra çevredekiler tarafından Angı’nın yanından uzaklaştırıldı.

Pandemi sürecindeki ücretsiz izin süreleri için flaş karar! Pandemi sürecindeki ücretsiz izin süreleri için flaş karar!

(Kaynak: ANKA)