AK Parti'de Sezen Aksu çatlağı yaşanıyor. Erdoğan'ın partisinin MYK toplantısında kurmaylarına "Bana kalmasın bu konular" dediği öğrenildi.

AK Parti'de Sezen Aksu çatlağı yaşanıyor. AK Parti'li isimler Sezen Aksu’nun bu şarkı sözlerini 5 sene önce yazdığı belirtilerek gösterilen tepkinin fazla olduğunu dile getirdiler.

AK Parti koridorlarında konuşulan kulis bilgisine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın partisinin MYK toplantısında kurmayları "Sezen Aksu, çözüm sürecinde destek vermiş, toplumda sevilen bir sanatçı" yorumunda bulundu. AK Parti kurmayları Erdoğan'ın başkanlık ettiği toplantıda Aksu konusunda muhakkak bir açıklama yapılması gerekiyorsa bunu ağırlıklı olarak ilgili makamların ve kurmayların yapması gerektiğini savundular.

Gözden kaçırmayın

Cumhurbaşkanı Erdoğan BAE'ye gidiyor Cumhurbaşkanı Erdoğan BAE'ye gidiyor

ERDOĞAN, 'BANA KALMASIN' DEDİ
AK Partili bir isimin de Sezen Aksu’nun tepki gösterilen şarkı sözlerinin 5 yıl önce yazıldığını hatırlatarak, şarkının sözlerinin anlamını anlattığı belirtildi. Toplantıda kurmaylarının eleştiri ve yorumlarını dinleyen Erdoğan'ın "Konuşun tabii, bana kalmasın bu konular" dediği öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şarkısında Hz. Adem ve Hz. Havva ile ilgili hadsiz sözleri sebebiyle Sezen Aksu için "Hz. Adem efendimize kimsenin dili uzanamaz. O uzanan dilleri yer geldiğinde koparmak bizim görevimizdir" demişti.