Belediye Başkanı Güven, mazbatasını aldı

AK Parti'den Afşin Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Fatih Güven, mazbatasını aldı.

Belediye Başkanı Güven, mazbatasını aldı
banner150

Güven, AK Parti Afşin İlçe Başkanı İsmail Safi, MHP Afşin İlçe Başkanı Ersal Koç, belediye meclis üyeleri ve partililerle birlikte Afşin Adalet Sarayındaki İlçe Seçim Kuruluna giderek mazbatasını teslim aldı.

Afşin İlçe Seçim Kurulu Başkanı Osman Bayram, Başkan Güven'e mazbatasını teslim ederek, görevinde başarılar diledi.

Daha sonra yürüyerek Afşin Belediyesine gelen Güven ve belediye meclis üyelerini, belediye personeli karşıladı.

Burada okunan dua ve kesilen kurbanın ardından konuşma yapan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, 84 bin Afşinliye hizmet etmeye devam edeceğini söyledi.

Güven, "Rabbim bizi mahcup etmesin. AK Parti ve MHP ilçe teşkilatımız, başkanlarımız ve her kademesi gece gündüz çalıştı. Hepsinden Allah razı olsun. Bu sonucun alınmasında emeği bulunan herkese teşekkür ediyorum. Afşin'e 5 yıl daha hizmet etmek için görevimizin başındayız. Doğruluktan, dürüstlükten ödün vermeden, Afşin'e en kaliteli hizmet vereceğiz ve haklımıza layık olmaya çalışacağız. Afşin'imizi güzel günler bekliyor." açıklamasında bulundu.

AK Parti Afşin İlçe Başkanı İsmail Safi ve MHP Afşin İlçe Başkanı Ersal Koç da, Başkan Güven'e ilçeye yapacağı hizmetler için başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.