Başkan Güven'den yeni yıl mesajı

Kahramanmaraş'ın Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Güven'den yeni yıl mesajı
banner150

Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven yeni yıl kutlama mesajı yayınlayarak duygu ve düşüncelerini belirtti

Başkan Mehmet Fatih Güven, 2020 yılının ülkemize, ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, bereket, mutluluk getirmesini, dünyanın ortak sorunlarının çözülmesi için yeni bir başlangıç olmasını temenni etti.

Başkan Güven, mesajında şu ifadelere yer verdi, “Hicri olsun miladi olsun her yeni yıl sadece takvimlerde değişen bir yaprak değil, aynı zamanda bizler için de yenilenme; hayatı yeniden gözden geçirme fırsatıdır. Bu fırsatı iyi değerlendirmek gerekir.

Geçmiş yıllardaki başarılarımızı daha ileri götürmek, eksiklerimizi görerek, onları tamamlamak için iyi bir yenilenme imkânıdır” dedi. 

Güven Mesajına şöyle devam etti, ”İnşallah hizmet dolu nice yeni yılları; huzur, mutluluk ve başarılarla hep birlikte yaşayacağız. 2019’u geride bırakırken alnımız açık, yüzümüz ak, vicdanımız huzurlu. 2020'ye de sağlam ve yeni projelerin, atılımların heyecanı içinde giriyoruz.

Yeni yılın yuvalarımıza, Kahramanmaraş’ımıza, Afşin’imize, Ülkemize, Dünyaya ve Tüm insanlığa; esenlik, huzur, mutluluk ve sevinç getirmesini diliyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2019, 09:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.