Afşin'de altyapı ve sıcak asfalt çalışması

Afşin Belediye Başkanlığınca yürütülen altyapı ve sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor.

Afşin'de altyapı ve sıcak asfalt çalışması
banner150

Belediye ekipleri Alt Yapı çalışmalarının tamamlanan cadde ve sokaklarda çalışmaya devam ediyor. Yol çalışmalarını büyük oranda tamamlamayı hedeflediklerini Belirten Başkan Güven Beyceğiz Mahallesinde sıcak asfalt ve Parke kaplama çalışmalarının süreceğini kaydetti.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven şunları söyledi; "Beyceğiz mahallemizde su alt yapısı yenileme çalışmalarının tamamlanmasının ardından hemen üst yapı yenileme çalışmalarına başladık. Kış şartları ağırlaşmadan büyük oranda yol çalışmalarını tamamlamayı hedefliyoruz. Ekiplerimiz şu an itibariyle Pınarbaşı ve Beyceğiz Mahallesi arasında bulunan Hacıbey Caddesinde çalışmalarına başladılar. Cadde asfalt kaplama çalışmalarının devamında, Şeref Peköz, Fevzi Çakmak ve Çakır Hoca caddeleri,  yine aynı caddeleri birbirine bağlayan; Köroğlu, Sevil ve Demet sokakları boydan boya asfaltlanarak mahalle sakinlerimizin hizmetine sunulacak. Sıcak asfalt çalışmalarımızın bir aksilik çıkmaz ise Allah’ın izni ile 10-12 günde tamamlamayı hedefliyoruz. Aynı zamanda asfalt kaplama çalışmalarının yanı sıra Beyceğiz mahallemizde içme suyu alt yapı yenileme çalışmaları tamamlanan sokaklarda parke kaplama çalışmalarımız başlayacak. İnşallah Beyceğiz mahallemizde yılsonuna kadar büyük oranda çalışmalarımızı tamamlayarak mahalle sakinlerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2017, 14:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.