Afşin Belediyesi 100 günlük eylem planı kapsamında çalışmalarına hız kazandırdı

100 Günlük eylem planı kapsamında Afşin Belediyesi Efsus Turan Mahalle sakinlerine Yeşil Alan Park kazandırmak için kolları sıvadı.

Afşin Belediyesi 100 günlük eylem planı kapsamında çalışmalarına hız kazandırdı
banner150

AFŞİN BELEDİYESİ DUR DURAK BİLMİYOR...

Yeni kentleşme yolunda ilklere imza atmakla kendini gösteren Afşin Belediyesi Atilla İmamoğlu, Karabağ Parkı ve Rabia parkı çalışmalarının ardından yeni dönemde 100 günlük eylem planı kapsamında şimdi de Bayırbucak Türkmen Parkını Afşinlilerin hizmetine sunmayı hedefliyor.

Efsus Turan Mahallesinde çalışmaları devam eden parkta incelemelerde bulunan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven Mahalle Çocukları ile birlikte Açıklamalarda bulundu; ''Bayırbucak Türkmen Parkındayız, 100 günlük eylem planımız kapsamında Efsus Turan Mahallemizde oluşturduğumuz parkımız. Oyun Gruplarımızı kurduk şu an itibariyle sert zemin çalışmalarımız ile devam ediyoruz. Çok kısa sürede inşallah hizmete açmayı planlıyoruz'' dedi.

Yakın zaman çerçevesinde çalışmaların tamamlanmasını hedeflediklerini belirten Başkan Güven sözlerine şöyle devam etti; ''Bu bölge apartmanların yoğun olduğu ve yeni oluşan bir yer. Bu bölgede ihtiyaç vardı çocuklarımızın eğlenebilecekleri, ailelerinin güvenle kullanabileceği bir yer.

Yavrularımız şimdiden oynamaya başlamışlar bu bizi mutlu ediyor. İnşallah sert zemin ve yeşillendirme çalışmalarının ardından çok kısa sürede mahalle sakinlerimizin hizmetine sunacağız. Çocuklarımıza ve mahalle sakinlerimize şimdiden hayırlı olsun diyorum'' ifadelerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.