Ada Masalı 6. bölüm izle FULL HD TEK PARÇA, Ada Masalı yeni bölüm izle YouTube

Ada Masalı 6. bölüm izle Star TV HD olarak ekranlardaki yerini alıyor. Büyük beklenti yaratan ve Türkiye'nin en iyi yaz dizisi olarak adlandırıla Ada Masalı 6. bölüm izle Star TV HD full kesintisiz olarak 20 Temmuz Salı vatandaşların merakla beklediği dizisi projesi olarak dikkat çekiyor. Ada Masalı yeni bölümleri izle, Ada Masalı tek parça izle... Detaylar haberimizden öğrenebilirsiniz...

Ada Masalı'nın yeni bölüm fragmanında Haziran'ın, Poyraz'ın babaannesini ziyaret ettiği sırada babaannesinin uyandığı görülüyor.

Öte yandan Hakan'ın, ''Hadi bu gece bir çılgınlık yapalım. Herkes eteğindeki sırları döksün.'' dedikten sonra Haziran'ın ağlaması, Poyraz'ın tüm gerçekleri öğrendiği şeklinde yorumlandı.

ADA MASALI 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?
Poyraz’ın iskeleye gelip ''Gitme!'' demesi Haziran'ı çok etkiler. Genç kadın bunun altındaki nedeni anlamaya çalışırken Poyraz da Haziran'ın neden hemen kalmaya ikna olduğunu sorgular.

İki inatçı keçi, aralarındaki büyülü çekimin itirafını karşısındakinden duymak için birbirlerinin üzerine giderler. Bütün Ada, Poyraz'ın iskelede Haziran'a gitme demesini konuşur.

Bu sırada Buray konseri biletleri hızla tükenir. Otel açılışı belli ki gayet sükseli olacaktır. Son bir pürüz kalmıştır; belediye denetimi… O otelin açılmasını en az Hakan kadar istemeyen İdil, devreye girer. Haziran ve Poyraz'ı yeni bir sorun beklemektedir. Üstüne de konser sanatçısı Buray'ın gitaristi de sağlık sorunları yaşar. Haziran ve Poyraz, sorunları çözmek üzere el ele verir.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.