• 30-12-2016 11:22

Başkan Okay’dan yeni yıl mesajı

Başkan Okay’dan yeni yıl mesajı

Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkanı Necati Okay, yeni yıl mesajı yayınladı. Büyük acıların yaşandığı 2016 yılının geride kaldığını belirten Aksu, 2017 yılının umut, barış ve sevgi yılı olmasını diledi.

Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkanı Necati Okay, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Okay, yeni yılın ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diledi.

Başkan Okay, mesajında şu görüşlere yer verdi:

"Geride bıraktığımız yılda bir çok acı şey yaşadık. Millet olma şuurunu en güzel şekilde sergileyerek tüm acı olayların üstesinden geldik. Yeni yılın ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini, dünyanın ortak sorunlarının çözülmesi için yeni bir başlangıç oluşturmasını diliyorum. 

Daha aydınlık yarınlara ulaşmak için, Millet olarak elbirliği ile çalışmamız, kendimize inanmamız, sahip olduğumuz olanaklar ve öz kaynaklarımızı en verimli biçimde kullanmamız yeterli olacaktır. Her yeni yıl yeni atılımlar, yeni umutlar, yeni adımlar kısaca yenilikler yılıdır. İnsanlık her yeni yılda tarihini yeni başarılar, yeni buluşlar her alanda ilerlemeler ile zenginleştirir.

Bizimde bu hızlı gidişe ayak uydurmamız yeni yılda daha çok çalışarak daha başarılı olmak gerekmektedir. Hemşerilerimizin hayat standardını yükseltmek ve güzel ilçemiz için sürdürdüğümüz hizmet aşkı, yeni yılda da devam edecek. Yeni yılda refaha ve mutluluğa kavuşmamızı Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum."HABERE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....